Obróbka plastyczna blach – tłoczenie

Nasza firma zajmuje się tłoczeniem elementów wykonanych z różnych metali konstrukcyjnych m.in. ze stali i aluminium. Tłoczenie składa się z wielu odrębnych operacji składających się na obróbkę plastyczną materiału, w skład której wchodzą: gięcie, rozciąganie, cięcie, prasowanie czy zgniatanie. Dysponujemy maszynami głębokotłocznymi o nacisku od 50 do 600 ton. Pracujemy na wszelkiego rodzaju materiałach, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bogatą ofertę wzorów.

Jak wygląda tłoczenie blach w naszym parku w Krakowie?

Podczas tłoczenia, różnym materiałom nadawana jest konkretna forma. Do tłoczenia używa się odpowiednich maszyn, którymi dysponuje nasz park maszynowy. Przy użyciu tzw.: tłoków kształtowane są różnego rodzaju blachy czy płyty metalowe. Jesteśmy w stanie samemu zaprojektować, oraz wykonać niezbędne produkty. Dysponujemy bazą projektów, na których można wzorować swoje własne, a także oferujemy nowe linie produktów. Istnieje możliwość wytłoczenia dowolnych kształtów, przy zachowaniu powtarzalności wzoru. Nasze tłoczenie opieramy na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Nasza oferta na tłoczenie blach – Kraków

Zajmujemy się wykonywaniem np.: elementów karoserii samochodowych, felg czy zderzaków, a także produkcją elementów tzw.: małej architektury. Wykonujemy prace dla branży budowlanej, w skład której wchodzi zarówno wykonanie, jak i montaż. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, nad czym pieczę trzymają nasi wykwalifikowani pracownicy, są oni w stanie doradzić, pomóc w doborze odpowiednich materiałów, a także odpowiednio wycenić i wykonać zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą na naszej stronie internetowej, oraz zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny, jak i e-mailowy.

OPINIE KLIENTÓW

TŁOCZENIE: O TO PYTACIE NAJCZĘSCIEJ

1

Czy potrzebny jest projekt do wytłoczenia?

Nie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować prawie wszystko. Posiadamy także własną bazę gotowych projektów. Wystarczy Twój pomysł na tłoczenie – a resztą zajmiemy się my.

2

Jaki jest czas i koszt usługi tłoczenia?

Koszt tłoczenia wyceniany jest indywidualnie – zależy od projektu, jego złożoności  oraz użytych materiałów. Posiadamy park wyposażony w nowoczesne urządzenia umożliwiające szybką realizację usług na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zlecenie zostało wykonane jak najszybciej i co ważne – z najwyższą starannością.

Call Now Button