Jesteśmy przedsiębiorstwem z doświadczeniem, które świadczy specjalistyczne usługi w dziedzinie obróbki metali. Nasza kadra to specjaliści w swojej dziedzinie: wykwalifikowani, doświadczeni i sumienni. Nasz park maszynowy to urządzenia wysokiej jakości tylko od uznanych producentów, a więc urządzenia zaawansowane technologicznie, precyzyjne i niezawodne. Obróbka metali w naszym przedsiębiorstwie to proces skomputeryzowany i zautomatyzowany, dokładny i efektywny. Oferujemy różne usługi, ale chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę obróbki metali w technologi CNC.

Cięcie i usługi LASEREM CNC – Kraków

Cięcie metalu wykonujemy metodą laserową, niezawodną i niezwykle precyzyjną. Czas trwania obróbki jest dzięki temu znacznie skrócony, aby nasi klienci mogli otrzymać wykonaną usługę tak szybko, jak to tylko możliwe. Stół, na którym tniemy, ma wymiary 1500×3000 Realizowana przez nas usługa jest kompleksowa. Zajmujemy się pomysłem, wykonaniem i dostarczeniem wykonanej usługi do klienta, dbając o to, by każdy wymóg, który zostanie przed nami postawiony, został spełniony.

Jakie elementy tniemy metodą CNC? Jakie usługi cięcia laserem wykonujemy?

Oferujemy precyzyjne i niezawodne laserowe cięcie elementów z blach czarnych, z blach nierdzewnych, a także z blach aluminiowych. Dbamy o jakość wykonania usługi i dostarczamy naszym klientom tylko taki produkt, jakiego od nas oczekują. Trzymamy się terminów, więc każde zlecenie realizowane jest na czas. Bez niespodzianek, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie!

CIĘCIE LASEREM: O TO PYTACIE NAJCZĘSCIEJ

1

Jaki jest koszt cięcia laserem CNC w Krakowie?

Cena za cięciem laserem CNC jest ustalana indywidualnie. Nie posiadamy sztywnego cennika za tego typu usługi ponieważ każde zlecenie jest inne. Preferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówienia.

2

Jaki jest czas realizacji na cięcie laserem?

Podobnie jak z ceną, czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie i decyduje kolejność zleceń. Dokładamy wszelkich starań aby wykonane przez nas zlecenia były na najwyższym poziomie dlatego czas realizacji niektórych zamówień może być nieco dłuższy. Skontaktuj się z nami aby uzyskać czas i termin realizacji Twojego zamówienia na cięcie laserem.

OPINIE KLIENTÓW

Call Now Button