Jesteśmy firmą, która stawia na doświadczenie, terminowość i jakość wykonywanych usług. Zajmujemy się obróbką metali, a nasza wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, by każda usługa była realizowana zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy park maszynowy bogaty w urządzenia najwyższej jakości tylko od uznanych producentów. Są zaawansowane technologicznie, sprawne, wydajne i bardzo precyzyjne. Oferujemy wiele rodzajów usług związanych z obróbką metali, ale tutaj chcielibyśmy przedstawić Państwu usługę Gięcia prasą krawędziową.

Gięcie prasami krawędziowymi

Dysponujemy prasami krawędziowymi o nacisku do 200 ton, a zaginamy elementy z mat ze stali czarnej, z aluminium, a także ze stali nierdzewnej. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy szybko zmieniać program, przezbrajać urządzenie i wykonywać wiele elementów w bardzo krótkim czasie.

Ilość narzędzi, jaką dysponujemy, sprawia, że oferujemy szeroki zakres usług. Dowolna ilość egzemplarzy i powtarzalność kształtu. Nasi operatorzy są bardzo doświadczeni, skomputeryzowany proces obróbki metalu pomaga im w uzyskiwaniu bardzo precyzyjnych produktów. Stawiamy na dokładność!

Jakie rodzaje blach gniemy?

Nie chodzi tylko o stal czarną czy aluminium. Chodzi również o grubość. Dzięki prasie o dwustutonowym nacisku jesteśmy w stanie giąć zarówno blachy cienkie, jak i grubsze. Technologie, których używamy, dbają o powtarzalność gięcia, więc każdy element przez nas wykonany posiada wymiary zgodnie z projektem. Jakość wykonywanych usług jest dla nas bardzo ważna, bo chcemy, aby każdy klient był zadowolony z kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Call Now Button