Czym jest malowanie (lakierowanie) proszkowe?

Lakierowanie jest jedną z najpopularniejszych metod pokrywania farbą wszelkiego rodzaju powierzchni. Świetnie się sprawdza w malowaniu prostych kształtów, jak i tych nieco bardziej skomplikowanych. W procesie malowania wykorzystywana jest specjalistyczna farba proszkowa, a także natrysk elektrostatyczny lub elektrokinetyczny. Dzięki temu uzyskana powłoka jest nie tylko gładka, ale i również wyjątkowo trwała. Technika ta zapewnia nawet 100% przyczepności powłoki, a szeroka gama kolorów sprawia, że nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia w jej stosowaniu. Chociaż lakierowanie proszkowe stosuje się głownie na metalach, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokryć farbą w ten sposób drewno lub szkło.

Lakierowanie proszkowe w najlepszej cenie

W naszej ofercie posiadamy kompleksową usługę lakierowania proszkowego, którą realizujemy według najwyższych standardów. Lakiernia proszkowa oraz piec do wygrzewania malowanej powłoki to niezbędna infrastruktura, która zapewnia pełen profesjonalizm naszych usług. Malowanie wykonane przez naszą firmę charakteryzuje się odpowiednią trwałością, równomiernym pokryciem nawierzchni, także wiernym odwzorowaniem kolorów.

Dlaczego właśnie my?

Wieloletnie doświadczenie oraz zadowolenie klientów z wykonanych usług mówi samo za siebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przed przystąpieniem do pracy ustalamy wszelkie szczegóły. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty, procesu lakierowania czy też ceny serdecznie zapraszamy do kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

LAKIEROWANIE: O TO PYTACIE NAJCZĘSCIEJ

1

Czy wszystkie materiały da się pomalować proszkowo?

Niestety nie. Pomimo wielu zastosowań farb proszkowej, nie nadaje się ona do malowania (lakierowania)

  • stali nierdzewnej,
  • elementów wykonanych z miedzi, cynku oraz magnezu.

Idealnie natomiast sprawdza się w lakierowaniu: stali, stali kwasoodpornej, stali ocynkowanej, aluminium, żeliwa, szkła, drewna, ceramiki, płyt MDF.

Nie wiesz z czego masz wykonany element ale chciałbyś go pomalować? Zgłoś się do nas!

2

Malowanie proszkowe - cena - jaka jest w Krakowie?

Codziennie zgłaszają się do nas klienci z tym pytaniem i codziennie otrzymujemy zlecenia na pomalowanie różnych elementów. Każdy z nich wymaga oceny technika. Każde zlecenie, element wyceniane jest indywidualnie. Sam proces malowania jest szybki. Po pomalowaniu/polakierowaniu upewniamy się czy proces należy powtórzyć w celu nałożenia dodatkowej warstwy farby.

Call Now Button